Červenec 2007

Tokio Hotel-rozhovůrek

28. července 2007 v 17:01 | Andrea |  Rozhovory

Pravda

... o povolání a úspěchu:

Byli jste dříve ve Finsku? Jaké představy máte o téhle zemi a finských holkách?
Tom: Bohužel jsme ještě nikdy nebyli ve Finsku, ale opravdu se dopředu těšíme, až se sem dostaneme.
Bill: Je to vždycky hezké, dostat se poprvé do nějaké nové země a poznat nějaké finské holky a fanoušky a také hrát před nimi živě.

Jak jednáte s všemi těmi drby o vás?
Tom: To závisí na situaci. Museli jsme si na to zvyknout, takže je to pro nás každodenní věc. Možná dokonce 85 procent všech věcí o nás, co jsou v časopisech není pravda. Ale obecně nejsou o nás špatné, takže je to ok. Kromě toho také rád pomlouvám jiné lidi. (smích)

Jse stále ještě nerózní jít na podium?
Bill: Ano. Před koncertem jsme všichni opravdu nervózní - jsme kapela, která má největší strach z podia na světě. Pravděpodobně se toho nikdy nezbavíme. Třesu se a nemůžu dýchat, když jdu na podium. A také myslím na všechný strašné věci. Samozřejmě to není špatná věc, ale doufám, že se nějaký den naučíme, jak nebýt takhle nervózní, takže nenastane infakrt.

Změnil úspěch vaše osobnosti?
Gustav: Za těch sedm let jsme se opravdu nezměnili, protože se vždycky taháme ze stratosféry, i když nám úspěch začne lézt do hlav.

Lžou vám obvykle lidé, že vás neznají, aby si s vámi pokecali?
Tom: Rozhodně. Obvykle lidé přijdou a řeknou: "Oh, nevěděl jsem, že jste to byly vy, jenom jsem vás chtěl poznat." Samozřejmě vždycky pochopím, že je to lež, ale nenechám rušit situaci.

Bille, jsi nejvíc ve světle reflektorů, než ostatní, dělá to mezi váma nějaké nepřátelství nebo pře?
Bill: Nikdy nebylo nějaké nepřátelství. Jsem zpěvák, takže je normální, že jsem nejvíc ve světle reflektorů. Tak to je u většiny kapel a v naší kapele to bylo takhle již před sedmi lety. Dokonce věřím, že je to ok i pro ostatní, protože je to vždycky ve světle reflektorů víc stresující. A jako příklad, lidé mě obykle poznají na ulici snadněji. Jsem si jistý, že každý z nás je se svojí rolí v kapele spokojený, protože jsme si v kapele rovni.

... o rodině a přátelích

Jako slavní můžete vytvářet nová přátelství nebo je tady vždycky risk?
Georg:
Opravdové přáteléství je skutečně těžké vytvářet v těchto dnech. Vezme to opravdu dlouhou dobu, abychom té osobě mohli důvěřovat.
Bill: Je to dokonce těžké, na tuhle otázku odpovědět, protože dokonce nemůžeme poznat nové lidi.

Která osobě v tvém životě nejvíc důležitá, Tome?
Tom: Mám dvě nejdůležitější osoby: mojí mamku a bráchu.

Jak vaši rodiče reagují na fakt, že jste slavní?
Bill: Opravdu dobře. Vždycky nás podporovali a jsem šťastný, že mám s nimi tak dobré vztahy. Obzvláště naše matka nám vždycky dala volné ruce, v čem jsme chtěli. Mohli jsme začít hrát hudbu ve velmi mladém věku a mohli jsme se oblékat, jak chtěli. Tak jsme si naše sny splnili, jak jsme chtěli a nepotřabovali před našimi rodiči cokoliv skrývat. Naši rodiče jsou za náš úspěch opravdu šťastní a podporují nás, což je velmi důležité, protože to děláme každý den. Navzájem si zcela věříme.

... o lásce

Byl jsi vůbec zamilovaný, Bille?
-
Mnohokrát jsem byl zamilovaný, ale bohužel jsem ještě nenašel lásku mého života

Jste ve vztahu nebo svobodní?
- Všichni jsme svobodní

Mohl by sis představit, že by ses zamiloval do finské fanynky?
- Samozřejmě že mohl. Copak můžu vědět, odkud přijde má vysněná dívka. A bylo by opravdu dobré, kdyby byla fanynka, protože by jsme měli stejné zájmy - tak bychom měli stejný hudební vkus, a to by byl již velmi dobrý začátek.

... o pracovních dnech a mravech

Jak trávíte váš volný čas?
Gustav:
Když jsme na turné a máme volný den, relaxujeme. Nejdříve dlouho spíme, tak od 5 ráno do 6 večer, a pak se obvykle díváme ne televizi.

Bille, co jsi četl v poslední sms, kterou jsi dostal a od koho byla?
Bill: "Vyzvednutě v 11.30" a přišla od našeho tour manažera.

Georgu, co by jsi na sobě změnil?
Georg: Nic, dokonce bych nemusel mít víc svalů (směje se)
Bill: Přinejmenším bych dal Georgovi dietu, ustříhnul nos, aby byl kratší, a uši svázal blíž k jeho hlavě. Pak by to bylo přece už o hodně lepší. (směje se)

Bille, kdy jsi naposled brečel a proč?
- Blízké minulosti jsem nebyl smutný, takže myslím, že to bylo naposledy na turné. Byli jsme tak šťastní, takže jsem brečel štěstím.

Tome, co byla ta nejhorší věc, kterou jsi udělal jiné osobě?
- Nevím, jsem tak absurdně milá osoba (směje se). Oh dobře, někdy, když se Bill příliš moc chlubí, dám mu pohlavek, ale za těch sedmnáct let si už zvykl.

Co by jsi nikdy neodpustil, Gustave?
- Když bych měl přítelkyni a ona by mě podváděla.

Chtěli byste něco říct vašim finským fanouškům?
Všichni: Mnohokrát vám děkuju za vaši podporu a zprávy. Brzo budeme ve Finsku a doufáme, že s vámi budeme moct strávit hodně času.

Jak moc jste během tohoho rozhovoru lhali?
Tom: Vůbec ne. V odpovídání na otázky bysme byli příjemnější, než abychom museli lhát.
Bill: Kromě Georga, který samozřejmě lhal, že by rád na sobě nic nezměnil.
Georg: Yeah správně, Bille.

Můj diplom-KUJU

28. července 2007 v 16:30 | Andrea
DĚKUJUUUUUUUUUUUU

Pěkná momentka

27. července 2007 v 14:26 | Andrea |  FOTO-Dvojčátka


Klááááááása

27. července 2007 v 14:25 | Andrea |  FOTO-Bill

Hodně dobrá fotečka

27. července 2007 v 14:22 | Andrea |  FOTO-Celej band

GUSTÍK MÁ U NÁS SVÁTEK

27. července 2007 v 14:21 | Andrea |  INFO-Gustav
TAKŽE JSEM LOVILA V KALENDÁŘI A MRKNU A VIDIM, ŽE BUDE MÍT U NÁS GUSTÍK 2.SRPNA (ČTVRTEK) SVÁTEK. TAKŽE GUSTÍÍÍÍ. GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEME

SOUTĚŽ O NEJ SONG TH

27. července 2007 v 13:11 | Andrea |  SOUTĚŽE
TAKŽE JE TADY SOUTĚŽ, KTERÁ BUDE TRVAT CELÉ LÉTO. NEBO TEDA SPÍŠ UŽ JEN DO KONCE LÉTA. JE TO SOUTĚŽ JEN PRO FANS, NEBO PRO TY, KTEŘÍ POSLOUCHAJÍ TH. TÝKÁ SE TO TEĎ POUZE HUDBY. NEBUDE TO SOUTĚŽ KDO Z KLUKŮ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍC NEBO TAK NĚCO. ALE BUDE TO SOUTĚŽ O NEJ JEJICH PÍSNIČKU. TAKŽE SE POKUSIM SEM NAPSAT VŠECHNY PÍSNIČKY, KTERÉ ZNÁM (POUZE TH-NE DEVILLISH) JESTLI JSEM NĚJAKÝ SONG ZAPOMNĚLA, TAK NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ A JÁ HO DOPLNÍM :o)

Pěkná fotečka žejo?

27. července 2007 v 12:46 | Andrea |  FOTO-Celej band


Popcorn: Fanoušci TH jsou nadržení!

27. července 2007 v 11:35 | Andrea |  Časopisy
Horkost šílených fanoušků! Na koncertech Tokio Hotel mužete vidět oblečení litajicí z prvních řad. Všíchni chtějí jedno: Sex z Billem, Tomem, Gustavem a Georgem. Jaké je tajemství kluků z Tokio Hotel?
__________________________________
Před dávnou dobou jidinou věcí, co fanoušci teen-bandů dělali bylo ječení, maximálně omdleli. Ale když přišli na scénu Tokio Hotel věci se obrátili: děvčata se začali slíkan, psát na transparenty takové nápisy za který se kdejaký rodič stydí "Ojeď mě Toma" "Chceme vidět vaše koule" "Ojeďte nás skr monzun". 6ádná z jiných kapel nedostává tak extrémní nabídky. Naprostá histerie: fanoušci TH chtějí aby se slikli do naha, obzvlášť Bill a Tom. Stačilo by jen jedna žhavá noc plná sexu s dvojčatama a mnoho znich by pro to klidně zemřelo. Co se staalo těmto děvčatům? Co tokio Hotel udělali, že v nich vzbuduli takovou sexuální fantasii:

Hannes Niggenaber, německý POPCORN - psycholog říká: "Dívky jsou připravené na to mít sex, jediná věc, která chybí jsou zkušenosti. Vidí Billa a Toma jako perfektní partnery a sní o svém poprvé s nimi. Myslí si, že mít sex s popovou hvězdou je ta nejvíc cool věc. Ale věci se uklidní. Protože brzy si uvědomí, že kluci v jejich okolí jsou taky cool. Ale do té doby, budou snít o sexu s Tokio Hotel......."

Fota ze SCREAM

27. července 2007 v 11:33 | Andrea |  Klipy
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz
paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz paiginky.blog.cz

PĚKNÁ MONTÁŽKA CO?

27. července 2007 v 11:29 | Andrea |  FOTO-Dvojčátka

TH v ČR HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

27. července 2007 v 11:28 | Andrea |  NOVINKY a články o celé BANDĚ
SUPEEEEEEEER. PRÝ UŽ JE TO JASNÝ. TOKIO HOTEL SE VRÁTÍ V TÉHLE DOBĚ. NEMYSLÍM DNESKA NEBO ZÍTRA, ALE URČITĚ DO KONCE TOHOTO ROKU. MÍSTO ANI DATUM SE NEVÍ-TEPRVE SE PROJEDNÁVÁ. PRÝ TO BUDE NĚKDY ZVEŘEJNĚNÉ V NĚMECKÝCH ČASOPISECH. JEŠTĚ JSEM PRO JISTOTU NAPSALA BILLOVI. ZATÍM MI VŽDYCKY ODEPSAL. TAK DOUFÁM ŽE TEĎ ODPOVÍ, PROTOŽE TEĎ JE TO FAKT DŮLEŽITÝ. NAPSALA JSEM MU, JESTLI JE TO PRAVDA, ŽE SE MAJÍ VRÁTIT DO ČR. TAK UVIDÍME!!!!!!!!!!!!!

JOEPE: Tokio Hotel odpovidají na tvé otázky

27. července 2007 v 11:24 | Andrea |  Rozhovory

JOEPE: Tokio Hotel odpovidají na tvé otázky

včera 18:29| Paigik | Překlady
Na fotkách vypadáte vždy tak vážně. Jste opravdu takový?

Tom: Naah... ale vždyt ono je to těžký zrovna v tu chvili se smát na to přepadový komando. Často nám říkají "Usmějte se pro změnu", ale my ne. Ale když máme zábavu, tak se smějeme. Občas se to stává i behem photoshootingu. Na fotografiích nás vidíte stejně, jako my se v ten moment citíme.

Na internetu jsem četl, že Bill si chce nechat oholit hlavu. Je to pravda?

Bill: Oh no! Jednoho dne třeba budu chtít změnit svůj look, ale kdy a jak, zatím vůbec nevím. Ačkoliv jsem si dost jistý že se nikdy nevyholím.

Jak jste vy,kluci, popularní u děvčat?

Georg: No 250 000 lidí se celkem přišlo podívat na naše koncerty a že to byla ve většině děvčata. Tak jsme hodně populární (smích)

Před pár týdny jsem četl, že vy, kluci, nemáte odpor k jedno nočním vztahům...

Bill: Já jo! Preferuju sex až ve vážném vztahu. A kdybych teda už někoho měl mít, hned nazačátku bych to ujasnil, že se jedná jen o vztah na one-night
Tom: žertuješ? Co uděláš pak? Necháš tu dívku podepsat smlouvu nebo něco takového? Je to naprosto jasný že je to na jednu noc.
Gustav: Když se nezeptáte na její telefon, je to naprosto jasné. Pak by jí to mělo dojít... ale vztah na jednu noc není můj typ.
Tom: Já shledávám vztahy na jednu noc opravdu emoční, cítíte jak vás to navzajem přitahuje k sobě, a nepotřebujete pro vyjadření slova.

Jak poznáte že je konec, mezi vámi a vaší dívkou?

Bill: Vytušiš to. Neexistuje na to vysvětlení. Jsem opravdu špatný z rozbití vztahu. Nenavidím, když mám říkat dívce, že už k ní nic necitím. Zvláště osobně.
Georg: Ale musíš to říkat osobně. Přece někoho neodhodíš s SMS!
Bill: Já vím, ale předtím jsem to udělal. Teď toho lituju. Nejduležitější věc je, že i v tom tvrdym momentu jste poctivý.

Volno začalo, ale opravdu pujdete ještě do školy?

Bill: Všichni jsme minulý rok přerušili. Ale ne že jsme nic nedělali. Zkusily jsme samo-study, ale byly jsme ušetřeni zkoušek a domácích ukolů. To znamená uplně jiný školní rok. Potom ale maturity udělat chci.
Georg: Máme štestí. Mohli jste si vybrat kdy budete maturitu dělat. Tom a Bill si jí udělají příští rok.
Gustav: Jsem jediný, kdo ještě bude muset chodit 2 roky do školy.

Milujete fotbal, jako typický chlapy?

Tom: Ne, naprosto ne. Je 1001 věcí, co shledávám zajímavějších než fotbal, nebo jiný sport.
Georg: Ja budu sledovat utkání německého týmu na MS, ale nikdy bych kvuli tomu nezustal doma.

Děláte hodně sportů?

Bill: Nesleduji sporty a ani jeden nepraktikuji. Místo toho abych šel do fitka, spíše o něco délé zustanu v posteli.
Georg: Klasicky, běhám. A když mi jsme na hotelu, kde je fitness centrum chodím si tam trochu zacvičit..
Tom: Tak tam mě nikdy nenajdete...

V tuto chvíli jste opravdu slavní.. znamená to, že už doma nemusíte pomáhat?

Georg: To bych si mohl jen přát. Musím si svůj pokoj neustále uklízet, ale nevadí mi to. Kdyby mi uklizela mamka, ztratil bych hodně věcí.
Bill: Také si uklizím svůj pokoj sám. Udělám to lépe než kdokoliv jiný. Přinejmenším, vim kde vše je.
paiginky.blog cz

Co stojí má hvězda? YAM ! 30/07- Překlad

27. července 2007 v 11:15 | Andrea |  Časopisy
Ahoj Tokiaci ,
přeložila sem vám tenhle článek, nebo vznikli mylné komentáře, že Tokio Hotel
dostane za každý koncert 180 000 EUR . Není tomu tak , je to různe a záleží to
od místaa dohody. V tomhle článku se jedná více méně o soukromné party...

Pro mnohé fans jsou jejich oblíbené hvězdy nezaplatitelné, ale není tomu tak.
Teoreticky si múže každý TH, Sarah Connor , Bushido &co. pro soukromný koncert
objednat . Na grill party, slavnost města a nebo oslavu konce školy. Teoreticky.
Věc má ale dva háčky:
Za prvé : Honorár! Bill & co. nejsou k máni za nějaký kapesné. Extrémne sporovliví rodiče
anebo středne velká výhra v loto jsou ty minimálni předpoklady. Žádne prachy, žádna muzika.
Za druhé jedno kolik by jste jim dali , některé hvězdy nevystoupi ani za nic na nějaké
party k 16. narozeninám :)))
A přitom je to jinde mimo Německa naprosto běžné.
Před 2 měsíci udělala koncert ku příkladu Jennifer Lopez /37/ na soukromné párty
ruského bankéře A. Melnitchenka / 34 / poblíž Londýna. Její honorár činil
ca. 900.000 Eur. - informoval britský "Daily Mail"
A před necelým rokem zpívala Christina Aquilera /26/ a Shakira /30/ na narozeninové
oslavě moskovského miliardáře S. Kerimowa /40/ za 840.000 Eur pro každou!
Pro všechny , kteří počítají brzy se značným zvýšením kapesnýho, sestavilo YAM!
seznam koncertních gáží 20 nemeckých umělců . Člověk smí přeci snít.
Mimochodem : Ke všem těmto údajům třeba ještě připočítat výdavky za techniku ,
jeviště, cestovné a ubytování hvězd a také jejich doprovodu .
U pani Lopez to dělalo dalších 600.000 Eur. No , potom třeba začít sporit...

Přeložila |Ŧ|...DAda...|Ŧ| pro www.thth.blog.cz .Kopirovat jen se zdrojem!
HyperLinkHyperLink
HyperLink
thth.blog.cz
NO TAKŽE JÁ SI MYSLÍM, ŽE AŽ BUDU SLAVIT OSMNÁCTINY, TAK JEŠTĚ TOLIK PENĚZ MÍT NEBUDU :-D NEBUDE JIM STAČIT PĚTISTOVKA? PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ NEEEEEEEEEE JÁ JE CHCI NA NĚJAKÝ SOUKROMÍ PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRTY :-(((( :-D

Rozhovor s Georgem z oficiálního fóra

27. července 2007 v 11:13 | Andrea |  INFO-Georg
Zdroj: Oficiální DE fanclub
___________________________________________
Máš (taky) speciální přezdívky pro tvé kolegy ze skupiny?
Ne, vlastně ne...to jediné, co se mi líbí je "Gusti"...to ho vždycky naštve...!
Existují ve tvém životě momenty, ve kterých toužíš po normálním životě? Pokud ano, jaké to jsou momenty? Např. trochu soukromí?
Momentálně můžu žít život, po kterém jsem vždycky snil a proto mi zřídkakdy dochází, že toužím po jiném životě. Jenom někdy je to dost těžké, když člověk poznává nové lidi. Nemůže si být jistý, zdali se zajímají o osobu nebo jenom shledávají cool bavit se s jedním z Tokio Hotel. Ale i tady dostanu pocit, kdo myslím to první a kdo ne...
Sleduješ, že některé holky začnou brečet, když (vy) ty před nimi stojíte/stojíš? Jak si to vysvětluješ?
Takže já doufám, že pláčou z radosti...;-) Myslím, že v ten moment jimi procházejí všechny emoce. Ale přesně vysvětlit si to neumím.
Co by se ti stalo, kdyby jste se neprosadili?
Dříve jsem se chtěl stát zubařem. To bych určitě začal studovat a pak bych to přerušil, abych se mohl koncentrovat na psychologii. Dnes shledávám psychologii ještě extrémně zajímavou.
Jak se jmenuje tvá želva?
Ten malý muž se jmenuje "Schildi". Není to zrovna nejnápaditější jméno, ale myslím, že je roztomilé!!!
Nepřipadá ti někdy hloupé, že jsi pořád v pozadí? (Sotva v rozhovorech mluvíš)
Tak je to už od začátku. Už dříve, když jsme dávali rozhovory malým časopisům, vyprávěl většinu času Bill a Tom. Nemluvím tak hodně, ale když něco řeknu, pak...;-)
Existuje něco, co na ostatních neshledáváš tak dobrým(na Billovi, Tomovi a Gustavovi)?
Gustav je často příliš náladový...Bill trochu egoistický a Tom...Jo Tom je prostě Tom...;-)
Nepustil by ses někdy rád do Toma, když o tobě znovu vypustí nějaký výrok? Nezraňují tě z části jeho prupovídky?
Zraňují....ach nesmysl!!!Vždycky to tak bylo a můžete se spolehnou na to, že tu a tam schytá...;-)
Co by si v nejbližší době zase rád dělal, co momentálně dělat nemůžeš?
Jsem absolutní fanoušek kina...To bych rád znovu čatěji navštěvoval!
Jak se ti líbilo v New Yorku? Měli jste taky čas si prohlédnout město? Poznal vás tam někdo?
New York je opravdu skvělé město a naštěstí jsme měli dost času, abychom jsme se tam porozhlédli. Ale žít bych tam nemohl, je to tam už extrémně hlasité a špinavé.
Kdyby jsi zůstal trčet ve výtahu a v dohledu by nebyla žádná pomoc, koho z TH kluků by jsi měl rád na své straně a proč?
Myslím, že Gustav by byl nejlepší. Ten by nás dostal ven ještě před záchranou službou!
Budete pořád ještě nazývání "Teenie Band" a tobě je teď 20, nenervuje tě to?
To je mi totálně jedno.
Proč jsi nebyl povolán na vojnu?
Z lékařských důvodů.;-) Ale proč zůstane mým tajemstvým...
Jaké věci na ostatních z TH shledáváš nejveselejší a nejvíc nervní?
Nejvíc nervní je definitivně to, že Gustav je tak náladový...A nejveselejší, že Tom má na každou věc nějakou hloupou hlášku...

STAR 2 - july 2007 / Španělsko/

27. července 2007 v 11:10 | Andrea |  Časopisy
HyperLinkHyperLinkHyperLink

BLESKOVKAAAAAAA

26. července 2007 v 19:19 | Andrea |  SOUTĚŽE
  1. NA NOVÉM DVD, KTERÉ SE PŘIPRAVUJE, JE KONCERT Z........(německé město)
  2. NA WWW.JABRAMUSIC.COM SE TH UMÍSTILI NA ... MÍSTĚ
  3. TH SE V HITPARÁDĚ EURO TOP DRŽÍ NA ... MÍSTĚ
  4. MÁ SE USKUTEČNIT GUINNESŮV REKORD PRO TH. SPOČÍVÁ V TOM, ŽE SE POŠLOU .......... PRO TH.
  5. NA WWW.TOKIOHOTEL.DE BYLA OTEVŽENA NOVÁ "RUBRIKA" ..........
  6. CO CHCETE NA DIPLOM?
DOPLŇTE DO VYNECHANÝCH MÍST PŘÍSLUŠNÉ ODPOVĚDI. ODPOVĚDI NALEZNETE NA TOMTO BLOGU.

KISS ME ! july 2007 / Italy/

26. července 2007 v 17:14 | Andrea |  Časopisy
HyperLinkHyperLinkHyperLink