YAM-Milujeme se a nesnášíme

12. září 2007 v 16:34 | Andrea |  Rozhovory
http://i23.servimg.com/u/f23/11/21/84/64/th/yam110.jpghttp://i23.servimg.com/u/f23/11/21/84/64/th/yam210.jpg
klick!

___________________________________________

Exklusivně v Yamu! prozrazují Kaulitz-dvojčata, jak drsné to je u bratrské hádky a proč pak Gustav a Georg radši odejdou. Kromě toho čtyřka mluví o novém singlu a jejich koncertu v Německu!

Fanoušci už toužebně čekali na jejich známku života - tady je! Kluci se spontánně nabídli pro rozhovor s Yam" - a ukázali se z úplně jiné stránky. Bill(18), Tom(18), Gustav(19) a Georg(20) prozradili, jak vypadají jejich plány - osobní a pracovní!

Yam! Bille a Tome, je vám 18! Co se pro vás změnilo?

Bill: Můžeme nejenom pít alkohol a řídit auto, ale všeobecně máme víc svobody. Dosud jsme pracovali jako dospělí, vyděláváme peníze a platili daně. Ale nemohli jsme podepisovat žádné smlouvy. Ani jsem nemohl sám podepsat moji smlouvu na mobil...

Tom: Byli jsme volně vychováváni a brzo stáli na vlastních nohách, ale je to něco úplně jiného, když můžete všechno stoprocentně rozhodovat. Už ve dvanácti jsem chtěl jít před soud, když se mi něco nelíbilo, teď to můžu udělat (smích).

Co máte v plánu v dalších měsících?

Gustav: Evropská tour bude pokračovat a hrajeme koncerty v různých zemích. Tento rok budeme dávat ještě jeden koncert v Německu, 4.listopadu v Essenu. To bude náš opravdový poslední koncert "483- Evropské tour" - a 19. října vyjde v Německu náš nový singl "An deiner Seite (Ich bin da)".

Co můžete ještě prozradit o vydání německého singlu?

Bill: Kromě "An deiner Seite" tam ještě bude kompletně nová a nezveřejněná píseň.

Tom: Kromě toho na Maxi CD budou velmi intimní tour-dokumenty. V průběhu celé tour s námi byl kameraman, co to celé zachycoval. Máme tolik materiálu, a to z části velmi drsné scény, které se na DVD všechny nevejdou. Proto jsme udělali dva různé tour-dokumenty - jeden pro pozdější DVD a další pro singl.

Georg: Jsou tam opravdu veselé momenty.....

Bill: Jasně! Uvidíte nás úplně jinak - tak jak jste nás možná ještě nikdy neviděli. Například při spaní nebo mě bez šminek.

Tom: A nejde o to, že všichni v tomhle dokumentu vypadáme dobře. Ale fanoušci by měli vidět, jací opravdu jsme. Tenhle dokument je jako TH - deník.

Můžete nám už prozradit nějaké speciální scény?

Bill: Je tam např. jedna situace, při které se s Tomem opravdu hádáme.

Tom: No jo, nehádáme se, ale ty se hádáš. Já jsem jako vždy zůstal cool, zatímco ty jsi se totálně rozzuřil a ječel na mě. Myslím, že jsi mě přede všemi nazval "ty nemocná svině".

Bill: (trochu zčervená): No jo, milujeme se a nesnášíme se.

Tom: Myslím, že momentálně tě víc nesnáším, než tě miluju (oba se smějí)....

Bill: Kdysi jsme se skoro denně mlátili, dokonce někdy jsme se udeřili pánvemi. Pro nás byl konec, až když se jeden rozbrečel. Když to u nás bouchne teď, pak Georg a Gustav většinou opustí místnost.

Georg: Ty šílenosti, co si děláte, se prostě nedají snášet.

Bill: Tom mě prostě někdy dělá dost šíleným.

Tom: Chlapče, ty prostě jsi šílený (Bill krátce zkouší dívat se jako pomatenec, pak se oba začnou smát)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama